Fotografia produktowa – packshoty

Packshoty to forma prezentacji produktu pozwalająca na jego łatwe osadzenie na stronie internetowej lub w drukowanych materiałach reklamowych.

Jak realizować zamówienie na zdjęcia typu packshot:

    • Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
    • Napisz co masz do sfotografowania, w jakiej ilości i na kiedy potrzebne są zdjęcia.
    • Skontaktujemy się z Tobą wyceniając usługę oraz określając najbliższy możliwy termin realizacji.
    • Wyślij nam za pośrednictwem firmy kurierskiej lub przywieź osobiście produkty do fotografii

 

Czy można u nas zrobić zdjęcia testowe?

Oczywiście, proszę przysłać nam kurierem lub (po wcześniejszym umówieniu się) przywieźć osobiście 1-3 sztuki swoich produktów.
Wykonamy dla Państwa (niezobowiązująco) zdjęcia próbne.

Jak przekazujemy Państwu wykonane zdjęcia?

  • Po akceptacji przez Państwa zdjęć poglądowych (opatrzonych znakiem wodnym) i opłaceniu zlecenia wysyłamy link do zdjęć, które można ściągnąć z naszego serwera, możemy też przekazać Państwu zdjęcia na płycie DVD, lub przesłać za pośrednictwem strony Wetransfer.
  • Fotografie przekazujemy w pełnej rozdzielczości (umożliwiającej uzyskanie dużych powiększeń detali produktów) oraz w formie zmniejszone do wielkości przez Państwa preferowanej (opcja przydatna do szybkiego umieszczania na stronach internetowych)

 

Packshoty wykonywane w naszym studiu spełniają standardy wymagane przez Allegro oraz inne platformy sprzedaży internetowej.

Nasze fotografie reklamowe dostosowujemy do wymagań klienta, aby znakomicie wyglądały zarówno na firmowej stronie internetowej, na aukcji Allegro, w sklepie on-line lub materiałach drukowanych.

Zapraszamy do współpracy firmy z Poznania, Wielkopolski oraz całego kraju.

Na terenie Poznania możliwy jest odbiór towaru w cenie zlecenia, można też wysłać do nas towar kurierem w paczkach lub na paletach.


Nasi klienci – link

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz