Sprzęt fotograficzny na którym pracujemy to urządzenia marek:

Sprzęt fotograficzny NikonNIKON
Podstawowy sprzęt fotograficzny z jakiego korzystamy to głównie cyfrowe aparaty fotograficzne wyposażone w matryce FX marki Nikon.
To właśnie dzięki pełno-klatkowym aparatom z matrycami FX możemy tworzyć dla Was obrazy o zdumiewającej rozdzielczości oraz wspanialej głębi koloru.
Pełnoklatkowe aparaty fotograficzne Nikon, spisuję się też znakomicie w sytuacjach, w których niezbędne staję się wykorzystanie bardzo wysokich wartości ISO. Zatem fotografowanie scen w półmroku odbywa się bez straty dla jakości obrazu.

 

 

 

Sprzęt fotograficzny NikkorNIKKOR
Jasne obiektywy stało-ogniskowe marki Nikon, zna pod nazwą Nikkor, pozwalają nam na tworzenie wspaniałych portretów.
Te obiektywy pozwalają tworzyć obrazy będące idealnym, połączeniem perfekcyjnej ostrości obrazu z pięknie rozmytym tłem.

 

 

 

 

Sprzęt fotograficzny TamronTAMRON
Firma Tamron to mistrzowie w produkcji wyspecjalizowanych obiektywów.
Właśnie obiektywy tej marki używane są przez nas do wykonywana zdjęć reportażowych (obiektywy typu zoom) oraz do fotografii typu makro przydatnej podczas wykonywania sesji produktowych małych przedmiotów oraz detali tych większych 🙂

Sprzęt fotograficzny Eizo

EIZO
Retusz fotografii oraz pełną obróbkę wykonanych w naszym studio zdjęć wykonujemy na monitorach marki Eizo. Posiadane przez nas monitory posiadają 99% pokrycie przestrzeni barw Adobe sRGB co czyni je idealnym narzędziem do pracy nad obrazami o wielkiej rozpiętości tonalnej zarówno w fotografii kolorowej jak i czarno-białej.

 

Statyw ManfrottoMANFROTTO
Statywy legendarnej firmy Manfrotto czynią nasze aparaty naprawdę stabilnymi. Dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji świetnie sprawdzają się zarówno w pracy studyjnej jak i w plenerze.

 

Światłomierz POLARIS
Korzystamy ze światłomierzy renomowanej japońskiej marki Polaris.
Dokładność i powtarzalność pomiarów urządzeń tej firmy sprawia, że pomiar światła zastanego oraz błyskowego staję się banalnie prosty.
Światłomierze polaris dają gwarancję idealnie dobranej ekspozycji w każdej sytuacji fotograficznej.

Oprócz wymienionych powyżej marek pracujemy też na sprzęcie marki Quadralite.
Niezawodne lampy błyskowe oraz system ich zdalnego sterownia drogą radiową sprawia, że każda sesja zdjęciowa może odbyć się szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Czy to już wszystko? Nie, to dopiero początek…

W sposób ciągły podnosimy też standard wyposażenia, tak aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów korzystających z usług Image Foto.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz