Menu Zamknij
Aleksandra Kudeń
Aleksandra Kudeń
2024-02-03
Kurs fotografii produktowej i reklamowej w Image Foto to był jeden z najlepszych kursów w jakich miałam okazję uczestniczyć. Mikołaj naprawdę wie o czym mówi, dzieli się bardzo bogatym, zdobywanym latami doświadczeniem. To tylko 2 dni, a potrafią zmienić wiele. Dostajecie mnóstwo bardzo konkretnej i przydatnej wiedzy. Rozwiązania konkretnych sytuacji i problemów. I nawet jeżeli nie możecie pozwolić sobie póki co na wyposażenie własnego studia na poziomie PRO (bo oczywiście Mikołaj uczy na poziomie PRO, dążenia do ideału, bez kompromisów) to z tej wiedzy można na początek na własne potrzeby zaadaptować tak dużo, że jakość Waszych zdjęć zmieni się diametralnie. Ponadto, oni naprawdę dbają o swoich kursantów. Tam się chce przebywać, jest sympatycznie, ciepło, zabawnie. Na luzie. Można spytać o wszystko, można czuć się swobodnie. Na każde pytanie Mikołaj odpowiada bardzo jasno i konkretnie. Aha, i jeszcze miałam napisać o kawie. Otóż, w mailach wysyłanych przed kursem Mikołaj i Renia zapraszają na dobrą kawę przed rozpoczęciem zajęć. Pamiętam, że jak to przeczytałam pomyślałam: "Jasne, będzie rozpuszczalna z Lidla i jeszcze trzeba będzie się z grzeczności ucieszyć...". Nie, nie jest rozpuszczalna. To jest naprawdę dobra kawa :)
Natalia Klonowska
Natalia Klonowska
2023-12-17
Kurs naprawdę spełnił moje oczekiwania. Otrzymałam bardzo dużo przydatnej wiedzy i porad, które z pewnością wykorzystam w przyszłości. Świetnie wyposażone studio i cudowna atmosfera przez cały kurs. Dziękuję Wam i z pewnością jeszcze do Was wrócę :)
Yana Kobets
Yana Kobets
2023-10-25
Najlepsze kursy dla początkujących fotografów. Polecam każdemu. Mikołaj i Renia cudowni ludzie. Życzę pomyślności i sukcesów w biznesie. Wdzięcznych klientów i studentów.❤️
Tomasz Chyła
Tomasz Chyła
2023-06-05
Bardzo dobry kurs. Wszystko merytorycznie wytłumaczone, a przy tym dużo praktycznych wskazówek jak robić lepsze zdjęcia. Polecam.
Agata Pawęzka
Agata Pawęzka
2023-03-17
Dziękuje za wspaniale 3 dniowe warsztaty ! Super podejście i bardzo dużo przekazanej wiedzy. Polecam każdemu, bo efekty widać na niesmaowitych zdjęciach !
Jakub Gąsiorowski
Jakub Gąsiorowski
2023-01-15
Swietne studio i fachowcy. Super szkolenia, warsztaty foto.
Mikołaj Kucza
Mikołaj Kucza
2022-12-15
Super miejsce i wspaniali, profesjonalni ludzie, którzy je tworzą ! Brałem udział w jednych z lepiej poprowadzonych i najbardziej merytorycznych warsztatach fotograficznych w ostatnich latach. Polecam z serca każdemu!
R V
R V
2022-09-14
Uczestniczyłem w dwudniowym kursie fotografii produktowej. Był to jeden z najlepszych kursów fotograficznych w jakich uczestniczyłem w życiu a było ich dość wiele. Rzeczowe i systematyczne podejście do każdego z omawianych problemów z natychmiastową praktyczną prezentacją. Bez owijania w bawełnę i kawa na ławę. Tak może uczyć tematu tylko profesjonalista z ogromnym doświadczeniem i znajomością tematu od podszewki. Wisienką na torcie tego kursu była wspaniała rodzinna atmosfera stworzona przez przemiłych gospodarzy. A na ten obiad to jeszcze wrócę!
Anastazja Janecka
Anastazja Janecka
2022-09-12
Wczoraj skończyłam warsztaty w tym miejscu - Renia i Mikołaj to cudowni ludzie, tworzą świetną atmosferę już od pierwszych minut spotkania. Zajęcia są bardzo treściwe, zarówno jeśli chodzi o zagadnienia teoretyczne, jak i praktykę. Uzyskałam wiele cennych wskazówek i praktycznych porad, a pasja z jaką prowadzący wykonują swoją pracę bardzo motywuje. Dziękuję, że podzieliliście się ze mną swoim doświadczeniem i, mam nadzieję, do zobaczenia!
triknot333
triknot333
2022-09-10
Rewelacja. Odbyłem już trzy Warsztaty u nich i nie mogę się doczekać kolejnych. Świetna atmosfera i profesjonalne podejście do tematu. Bogate doświadczenie owocuje indywidualnym podejściem do uczestników oraz starannym przekazywaniem umiejętności oraz porad praktycznych. Najszczerzej Polecam ^^
Cyfrowe.pl
GlareOne
Helicon Focus