Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa  w oparciu o Państwa sugestie i pomysły, możemy też samodzielnie stworzyć całą koncepcję od podstaw.

Każdy produkt, idea i usługa jest inna i oryginalna na swój sposób, tak jak samo jak różnorodny jest jej odbiorca.
Dlatego każda sytuacja wymaga indywidualnego zaangażowania i różnych środków do zrealizowania celu, jakim jest dobre zdjęcie reklamowe.

Z tego powodu, jeżeli chcą Państwo zrealizować zdjęcia reklamowe produktów lub usług, prosimy o kontakt – link

Orientacyjny cennik fotografii reklamowej.

Przykład zdjęciaOpis fotografiiCena za zdjęcie, kwoty netto.Zakres pracy
Prosta aranżacja na jednolitym tle. Produkt podstawowy + 1-3 dodatki.od 49 zł w górę, w zależności od zaawansowania kompozycji, wielkości zlecenia i czasu potrzebnego na edycję fotografii.Zakup dodatków i dekoracji (koszt refakturowany), stworzenie koncepcji zdjęcia w oparciu o sugestie i potrzeby klienta, wykonanie fotografii, pełen retusz zdjęcia.
Zdjęcia reklamoweKompozycje złożone np. kilka produktów w aranżacji z dodatkami na specjalnie stworzonym tle, ściance, blacie.od 129 zł w górę, w zależności od zaawansowania kompozycji wielkości zlecenia i czasu potrzebnego na edycję fotografii. kosztów związanych z materiałami do tworzenia aranżacji.Zakup dodatków i dekoracji (koszt refakturowany), stworzenie koncepcji zdjęcia w oparciu o sugestie i potrzeby klienta, wykonanie fotografii, pełen retusz zdjęcia. Stworzenie aranżacji,tła itp.
Fotografia reklamowaZaawansowane aranżacje z uwzględnieniem żywności lub jej symulacji, szkła z płynami z użyciem odbić w taflach szklanych lub aranżowaną grą świateł i cieni.od 79 zł w górę, w zależności od zaawansowania kompozycji wielkości zlecenia i czasu potrzebnego na edycję fotografii.Zakup dodatków i dekoracji (koszt refakturowany), stworzenie koncepcji zdjęcia w oparciu o sugestie i potrzeby klienta, wykonanie fotografii, pełen retusz zdjęcia.
Fotografia splashFotografia aranżowana z efektami splash.od 198 zł w górę, w zależności od zaawansowania kompozycji, wielkości zlecenia i czasu potrzebnego na edycję fotografii.Zakup dodatków i dekoracji (koszt refakturowany), stworzenie koncepcji zdjęcia w oparciu o sugestie i potrzeby klienta, wykonanie fotografii, pełen retusz zdjęcia. Przygotowanie aranżacji pod kątem ultraszybkiej fotografii.
Zdjęcia reklamoweFotografia reklamowa z użyciem efektów specjalnych takich jak dym, mgła, światła dyskotekowe, lasery, bański mydlane.Od 198 zł w górę w zależności od zaawansowania kompozycji, wielkości zlecenia i czasu potrzebnego na edycję fotografii. Zakup dodatków i dekoracji (koszt refakturowany), stworzenie koncepcji zdjęcia w oparciu o sugestie i potrzeby klienta, wykonanie fotografii, pełen retusz zdjęcia. Stworzenie aranżacji,tła itp. Zastosowanie generatorów dymu, laserów i innych urządzeń.