Menu Zamknij

Studio fotograficzne Image Foto istnieje od roku 2017, narodziło się z pasji oraz miłości do sztuki, którą niewątpliwie stanowi fotografia.

Fotografując, wierzymy, że dobra fotografia jest kluczem do sukcesu.
Jedna z najważniejszych dróg dla osób indywidualnych oraz każdej firmy, aby autentycznie i pięknie zaprezentować siebie, swoje usługi i towary handlowe.

Ucząc fotografii, zdajemy sobie sprawę ze złożoności tej tematyki.
Jednocześnie jesteśmy pewni, że proces nauki robienia zdjęć można zawsze uprościć, sprawiając, że będzie wielką przyjemnością dla uczącego się.

Jednakże, co jest najważniejsze, wierzymy, że fotografia to coś więcej niż tylko tworzenie kolorowych obrazków.

Uważamy, że fotografia i jej nauka stanowią wspaniałą drogę rozwoju własnej osobowości, z odważnym pokonywaniem przeszkód i radosnym świętowaniem sukcesów.
Każde kolejne zdjęcie, lepsze od poprzedniego, jest najlepszym dowodem weryfikującym umiejętności i rozwój.

Koncentrujemy się na portretowych sesjach wizerunkowych oraz tworzeniu fotografii produktowych i reklamowych.

Od kilku lat prowadzimy, cieszące się powodzeniem i wysoką oceną klientów, szkolenia i warsztaty fotograficzne, które pozwoliły nam przeszkolić ponad 800 osób w zakresie pracy w studiu fotograficznym, fotografii reklamowej oraz obsługi programów Photoshop i Lightroom.

Jesteśmy również dumnymi posiadaczami certyfikatu jakości TGLS, który jest przyznawany firmom świadczącym usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie.
W ramach prowadzonych szkoleń współpracujemy z Rejestrem Instytucji Szkoleniowych (RIS) oraz Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za okazane zaufanie i współpracę oraz serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług, które stale doskonalimy dla Państwa każdego dnia!

Aleksandra Kudeń
Aleksandra Kudeń
2024-02-03
Kurs fotografii produktowej i reklamowej w Image Foto to był jeden z najlepszych kursów w jakich miałam okazję uczestniczyć. Mikołaj naprawdę wie o czym mówi, dzieli się bardzo bogatym, zdobywanym latami doświadczeniem. To tylko 2 dni, a potrafią zmienić wiele. Dostajecie mnóstwo bardzo konkretnej i przydatnej wiedzy. Rozwiązania konkretnych sytuacji i problemów. I nawet jeżeli nie możecie pozwolić sobie póki co na wyposażenie własnego studia na poziomie PRO (bo oczywiście Mikołaj uczy na poziomie PRO, dążenia do ideału, bez kompromisów) to z tej wiedzy można na początek na własne potrzeby zaadaptować tak dużo, że jakość Waszych zdjęć zmieni się diametralnie. Ponadto, oni naprawdę dbają o swoich kursantów. Tam się chce przebywać, jest sympatycznie, ciepło, zabawnie. Na luzie. Można spytać o wszystko, można czuć się swobodnie. Na każde pytanie Mikołaj odpowiada bardzo jasno i konkretnie. Aha, i jeszcze miałam napisać o kawie. Otóż, w mailach wysyłanych przed kursem Mikołaj i Renia zapraszają na dobrą kawę przed rozpoczęciem zajęć. Pamiętam, że jak to przeczytałam pomyślałam: "Jasne, będzie rozpuszczalna z Lidla i jeszcze trzeba będzie się z grzeczności ucieszyć...". Nie, nie jest rozpuszczalna. To jest naprawdę dobra kawa :)
Natalia Klonowska
Natalia Klonowska
2023-12-17
Kurs naprawdę spełnił moje oczekiwania. Otrzymałam bardzo dużo przydatnej wiedzy i porad, które z pewnością wykorzystam w przyszłości. Świetnie wyposażone studio i cudowna atmosfera przez cały kurs. Dziękuję Wam i z pewnością jeszcze do Was wrócę :)
Yana Kobets
Yana Kobets
2023-10-25
Najlepsze kursy dla początkujących fotografów. Polecam każdemu. Mikołaj i Renia cudowni ludzie. Życzę pomyślności i sukcesów w biznesie. Wdzięcznych klientów i studentów.❤️
Tomasz Chyła
Tomasz Chyła
2023-06-05
Bardzo dobry kurs. Wszystko merytorycznie wytłumaczone, a przy tym dużo praktycznych wskazówek jak robić lepsze zdjęcia. Polecam.
Agata Pawęzka
Agata Pawęzka
2023-03-17
Dziękuje za wspaniale 3 dniowe warsztaty ! Super podejście i bardzo dużo przekazanej wiedzy. Polecam każdemu, bo efekty widać na niesmaowitych zdjęciach !
Jakub Gąsiorowski
Jakub Gąsiorowski
2023-01-15
Swietne studio i fachowcy. Super szkolenia, warsztaty foto.
Mikołaj Kucza
Mikołaj Kucza
2022-12-15
Super miejsce i wspaniali, profesjonalni ludzie, którzy je tworzą ! Brałem udział w jednych z lepiej poprowadzonych i najbardziej merytorycznych warsztatach fotograficznych w ostatnich latach. Polecam z serca każdemu!
R V
R V
2022-09-14
Uczestniczyłem w dwudniowym kursie fotografii produktowej. Był to jeden z najlepszych kursów fotograficznych w jakich uczestniczyłem w życiu a było ich dość wiele. Rzeczowe i systematyczne podejście do każdego z omawianych problemów z natychmiastową praktyczną prezentacją. Bez owijania w bawełnę i kawa na ławę. Tak może uczyć tematu tylko profesjonalista z ogromnym doświadczeniem i znajomością tematu od podszewki. Wisienką na torcie tego kursu była wspaniała rodzinna atmosfera stworzona przez przemiłych gospodarzy. A na ten obiad to jeszcze wrócę!
Anastazja Janecka
Anastazja Janecka
2022-09-12
Wczoraj skończyłam warsztaty w tym miejscu - Renia i Mikołaj to cudowni ludzie, tworzą świetną atmosferę już od pierwszych minut spotkania. Zajęcia są bardzo treściwe, zarówno jeśli chodzi o zagadnienia teoretyczne, jak i praktykę. Uzyskałam wiele cennych wskazówek i praktycznych porad, a pasja z jaką prowadzący wykonują swoją pracę bardzo motywuje. Dziękuję, że podzieliliście się ze mną swoim doświadczeniem i, mam nadzieję, do zobaczenia!
triknot333
triknot333
2022-09-10
Rewelacja. Odbyłem już trzy Warsztaty u nich i nie mogę się doczekać kolejnych. Świetna atmosfera i profesjonalne podejście do tematu. Bogate doświadczenie owocuje indywidualnym podejściem do uczestników oraz starannym przekazywaniem umiejętności oraz porad praktycznych. Najszczerzej Polecam ^^
Cyfrowe.pl
GlareOne
Helicon Focus