Menu Zamknij

Studio fotograficzne Image Foto istnieje od roku 2017, narodziło się z pasji oraz miłości do sztuki, którą niewątpliwie stanowi fotografia.

Fotografując, wierzymy, że dobra fotografia jest kluczem do sukcesu.
Jedna z najważniejszych dróg dla osób indywidualnych oraz każdej firmy, aby autentycznie i pięknie zaprezentować siebie, swoje usługi i towary handlowe.

Ucząc fotografii, zdajemy sobie sprawę ze złożoności tej tematyki.
Jednocześnie jesteśmy pewni, że proces nauki robienia zdjęć można zawsze uprościć, sprawiając, że będzie wielką przyjemnością dla uczącego się.

Jednakże, co jest najważniejsze, wierzymy, że fotografia to coś więcej niż tylko tworzenie kolorowych obrazków.

Uważamy, że fotografia i jej nauka stanowią wspaniałą drogę rozwoju własnej osobowości, z odważnym pokonywaniem przeszkód i radosnym świętowaniem sukcesów.
Każde kolejne zdjęcie, lepsze od poprzedniego, jest najlepszym dowodem weryfikującym umiejętności i rozwój.

Koncentrujemy się na portretowych sesjach wizerunkowych oraz tworzeniu fotografii produktowych i reklamowych.

Od kilku lat prowadzimy, cieszące się powodzeniem i wysoką oceną klientów, szkolenia i warsztaty fotograficzne, które pozwoliły nam przeszkolić ponad 800 osób w zakresie pracy w studiu fotograficznym, fotografii reklamowej oraz obsługi programów Photoshop i Lightroom.

Jesteśmy również dumnymi posiadaczami certyfikatu jakości TGLS, który jest przyznawany firmom świadczącym usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie.
W ramach prowadzonych szkoleń współpracujemy z Rejestrem Instytucji Szkoleniowych (RIS) oraz Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za okazane zaufanie i współpracę oraz serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług, które każdego dnia doskonalimy właśnie dla Was!

Cyfrowe.pl
GlareOne
Helicon Focus