Dla kogo przeznaczone są kursy fotograficzne z dofinansowaniem:

 • Dla osób prowadzących działalność gospodarczą
 • Dla firm wysyłających na kurs fotograficzny swoich pracowników

 

Jakich kursów dotyczą dofinansowania:

 • Oferta na przeprowadzenie kursu fotograficznego z dofinansowaniem dla firm, przygotowywana jest indywidualnie po zapoznaniu się z Państwa potrzebami.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem fotograficznym dla swojej firmy, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

  Temat

  Twoje imię i nazwisko

  UWAGA!

  Jeżeli w województwie w którym nie ma aktualnych naborów BUR możesz też zapytać w swoim lokalnym Urzędzie Pracy o taką możliwość.
  Image Foto przynależy do RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych) zatem jeżeli Twój lokalny Urząd Pracy dysponuje środkami na cel jakim jest finansowanie kursów i szkoleń, wystarczy że podasz nasz NIP: 7781317384  w celu weryfikacji nas, jako instytucji szkoleniowej.

  Agata Pawęzka
  Agata Pawęzka
  2023-03-17
  Dziękuje za wspaniale 3 dniowe warsztaty ! Super podejście i bardzo dużo przekazanej wiedzy. Polecam każdemu, bo efekty widać na niesmaowitych zdjęciach !
  Jakub Gąsiorowski
  Jakub Gąsiorowski
  2023-01-15
  Swietne studio i fachowcy. Super szkolenia, warsztaty foto.
  Mikołaj Kucza
  Mikołaj Kucza
  2022-12-15
  Super miejsce i wspaniali, profesjonalni ludzie, którzy je tworzą ! Brałem udział w jednych z lepiej poprowadzonych i najbardziej merytorycznych warsztatach fotograficznych w ostatnich latach. Polecam z serca każdemu!
  Rafał Knopp
  Rafał Knopp
  2022-09-14
  Uczestniczyłem w dwudniowym kursie fotografii produktowej. Był to jeden z najlepszych kursów fotograficznych w jakich uczestniczyłem w życiu a było ich dość wiele. Rzeczowe i systematyczne podejście do każdego z omawianych problemów z natychmiastową praktyczną prezentacją. Bez owijania w bawełnę i kawa na ławę. Tak może uczyć tematu tylko profesjonalista z ogromnym doświadczeniem i znajomością tematu od podszewki. Wisienką na torcie tego kursu była wspaniała rodzinna atmosfera stworzona przez przemiłych gospodarzy. A na ten obiad to jeszcze wrócę!
  Anastazja Janecka
  Anastazja Janecka
  2022-09-12
  Wczoraj skończyłam warsztaty w tym miejscu - Renia i Mikołaj to cudowni ludzie, tworzą świetną atmosferę już od pierwszych minut spotkania. Zajęcia są bardzo treściwe, zarówno jeśli chodzi o zagadnienia teoretyczne, jak i praktykę. Uzyskałam wiele cennych wskazówek i praktycznych porad, a pasja z jaką prowadzący wykonują swoją pracę bardzo motywuje. Dziękuję, że podzieliliście się ze mną swoim doświadczeniem i, mam nadzieję, do zobaczenia!
  triknot333
  triknot333
  2022-09-10
  Rewelacja. Odbyłem już trzy Warsztaty u nich i nie mogę się doczekać kolejnych. Świetna atmosfera i profesjonalne podejście do tematu. Bogate doświadczenie owocuje indywidualnym podejściem do uczestników oraz starannym przekazywaniem umiejętności oraz porad praktycznych. Najszczerzej Polecam ^^
  Patryk Pieczyński
  Patryk Pieczyński
  2022-06-13
  Kurs fotografii studyjnej przeprowadzony konkretnie i rzeczowo bez żadnych wodotrysków, z tych 8 godzin dowiedziałem się naprawdę bardzo dużo , ja k i nawet cenne wskazówki od modelki , które ułatwiają pracę z osobą fotografowaną.
  Marta Jarosz
  Marta Jarosz
  2022-05-27
  Renia i Mikołaj to doskonali profesjonaliści, ale przede wszystkim fajni ludzie, z którymi chce się współpracować. Mam nadzieję, ze nasze ścieżki zetrą się jeszcze - nie koniecznie w relacji mentor-kursant, ale tez na gruncie zawodowym, jako uzupełniająca się konkurencja 😀
  Sandra Ratajczak
  Sandra Ratajczak
  2022-05-21
  Szkolenie u Image Foto to naprawdę świetny wybór!☺️ Wiele można się nauczyć, zmotywować a przede wszystkim uzyskać jasne odpowiedzi na ciężkie pytania!😁 Dodatkowo świetnie spędzony czas z dwójka przesympatycznych osób! Napewno wrócę po większa dawkę wiedzy 😉 Bardzo polecam!