Fotografia produktowa – packshoty

Fotografia produktowa

Jak realizować zamówienie na zdjęcia typu packshot:

    • Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
    • Napisz co masz do sfotografowania, w jakiej ilości i na kiedy potrzebne są zdjęcia.
    • Skontaktujemy się z Tobą wyceniając usługę oraz określając najbliższy możliwy termin realizacji.
    • Wyślij nam za pośrednictwem firmy kurierskiej lub przywieź osobiście produkty do fotografii

 

Czy można u nas zrobić zdjęcia testowe?

Oczywiście, proszę przysłać nam kurierem lub (po wcześniejszym umówieniu się) przywieźć osobiście 1-3 sztuki swoich produktów.
Wykonamy dla Państwa (niezobowiązująco) zdjęcia próbne.

Jak przekazujemy Państwu wykonane zdjęcia?

  • Po akceptacji przez Państwa zdjęć poglądowych (opatrzonych znakiem wodnym) i opłaceniu zlecenia wysyłamy link do zdjęć, które można ściągnąć z naszego serwera, możemy też przekazać Państwu zdjęcia na płycie DVD, lub przesłać za pośrednictwem strony Wetransfer.
  • Fotografie przekazujemy w pełnej rozdzielczości (umożliwiającej uzyskanie dużych powiększeń detali produktów) oraz w formie zmniejszone do wielkości przez Państwa preferowanej (opcja przydatna do szybkiego umieszczania na stronach internetowych)

 

Packshoty wykonywane w naszym studiu spełniają standardy wymagane przez Allegro oraz inne platformy sprzedaży internetowej.

Nasze fotografie reklamowe dostosowujemy do wymagań klienta, aby znakomicie wyglądały zarówno na firmowej stronie internetowej, na aukcji Allegro, w sklepie on-line lub materiałach drukowanych.

Zapraszamy do współpracy firmy z Poznania, Wielkopolski oraz całego kraju.

Na terenie Poznania możliwy jest odbiór towaru w cenie zlecenia, można też wysłać do nas towar kurierem w paczkach lub na paletach.

Orientacyjna wycena zdjęć produktowych typu packshot

Przykład produktuTyp produktu1-10 zdjęć11-100 zdjęćPowyżej 100 zdjęć
Fotografia produktowaProste przedmioty bez elementów szklanych lub wykończonych na wysoki połysk (powierzchnie lakierowane, chromowane)59 zł netto49 zł netto39zł netto
Zdjęcia szkłaPrzedmioty wykonane ze szkła lub innych materiałów wykończonych na wysoki połysk (powierzchnie lakierowane, chromowane)89 zł netto79 zł netto69 zł netto
Packshoty obuwiaButy i galanteria59 zł netto49 zł netto39 zł netto
Meble, sprzęt RTV, AGD, inne gabaryty.149 zł netto139 zł netto129 zł netto
Przedmioty fotografowane na czarnym tleWycena indywidualna w zależności od specyfiki produktu.Wycena indywidualna w zależności od specyfiki produktu.Wycena indywidualna w zależności od specyfiki produktu.

Ceny podane w powyższej tabelce są orientacyjne. Precyzyjne ceny zależą od specyfiki produktu, wielkości i częstotliwości zamówień zdjęć przy stałej współpracy, ilości potrzebnego czasu na retusz w zależności od stanu fotografowanych przedmiotów.
Skontaktuj się za nami w celu uzgodnienia dokładnej ceny.

Możliwe dodatkowe usługi dotyczące zdjęć produktowych typu packshot

PrzykładyUsługaCena
Fotografa produktowaSfotografowanie produktu ze świecącymi ekranami, źródłami światła itp. dopłata 29 zł netto do ceny podstawowej zdjęcia.
Przezroczyste tłoZdjęcie przedmiotu na przezroczystym tle przekazane w pliku PNGdopłata 3 zł netto do ceny podstawowej zdjęcia.
Podkładanie tłaPodłożenie pod produkt tła o określonym kolorze, gradientu lub wzoru.dopłata 3 zł netto do ceny podstawowej zdjęcia.
Zmiana wielkości zdjeciaZdjęcia w określonym rozmiarze i proporcji boków dla potrzeb konkretnej strony wwwPierwszy określony format wielkościowy w cenie podstawowej zdjęcia. Każda kopia zdjęcia o innych wymiarach, dopłata 3 zł netto do ceny podstawowej zdjęcia.
Dodawanie logoNałożenie znaku wodnego na zdjęciedopłata 1 zł netto do ceny podstawowej zdjęcia.
Fotografia reklamowaMontaż produktów w częściach przed wykonaniem zdjęć60 zł netto/h
Brudna taśmaPrzygotowanie produktów do zdjęć kiedy tego wymagają. Np. po dostarczeniu produktów zabrudzonych, porysowanych itp.60 zł netto/h
Dodawanie cieniaDodawanie cienia do produktudopłata 3 zł netto do ceny podstawowej zdjęcia.
Zamiana kolorówKomputerowa podmiana kolorów na produkcie lub jego poszczególnych elementachdopłata 19 zł netto do ceny podstawowej zdjęcia.
Packshoty złożoneKomputerowe składanie kompletów z kilku fotografiidopłata od 19 zł netto w górę w zależności od potrzebnego nakładu pracy

Fotografia szkła

Fotografia szkła

 

Fotografia metalu

 

Fotografia metalu

 

Fotografia urządzeń

Zdjęcia urządzeń

Produkty wieloelementowe

Packshoty Poznań

Fotografia mebli i tkanin

Fotografia tkanin

Fotografia mebli i tkanin

Produkty na czarnym tle

Produkty na czarnym tle

Zobacz więcej tego typu zdjęć w galerii fotografia produktowa – link

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz